Staňte sa súčasťou nášho medzinárodného tímu

Pravidelne rozširujeme naše rady

Áno, sme síce pomerne mladá firma v Košickom regióne, ale za posledné štyri roky sme dokázali výrazne narásť a určite neplánujeme spomaliť. Aktuálne máme viac ako 350 zamestnancov, no toto číslo sa v najbližšej dobe zvýši, keďže pre kvalitných IT špecialistov s anglickým a nemeckým jazykom máme stále dvere otvorené. Na to, aby ste sa mohli stať jedným z nás, nemusíte byť iba technikom. V posledných mesiacoch sme obsadzovali aj množstvo netechnických pozícií.

career-bild-1

Aj keď bol náš rast pomere rýchly a intenzívny, podarilo sa nám vytvoriť bohatú firemnú kultúru, ktorá začína v deň nástupu a sprevádza každého CANCOMáka každým jedným pracovným dňom. Skutočným základom našej firemnej kultúry nie sú iba rôzne firemné akcie a moderné kancelárske priestory, ale hlavne otvorená a rovnocenná komunikácia na všetkých úrovniach a naprieč celou firmou. Každý z nás má trochu iné profesijné skúsenosti a práve takáto forma vzájomnej komunikácie a spolupráce nám umožňuje neustále posúvať naše schopnosti a hranice. Sme individuálne dômyselní, no neporaziteľný ako tím.

Našim cieľom bolo vytvoriť takú firemnú kultúru, kde si nájde každý niečo pre seba, no zároveň sa bude cítiť ako platný a rovnocenný člen tímu, ktorý sa môže spoľahnúť na svojich kolegov. Môžeme s radosťou konštatovať, že sa nám to podarilo, keďže naše kancelárske priestory nikdy nezívajú prázdnotou a pravidelne sa spolu stretávame na rôznych celofiremných akciách. Dokázali sme skĺbiť profesionalitu s ľudskosťou.

Ak sa chcete dozvedieť o nás viac, tak si pozrite náš sfilmovaný príbeh.

b_karriere_2

Tu nájdete naše všetky otvorené pozície.

Navštívte našu kariérnu stránku CANCOMu

Ako prebieha výberový proces

Step 1
bewerbung_rot_0-1

Aplikácia

Aplikujte na otvorenú pozíciu

Step 2
bewerbung_rot_1-1

Prvý kontakt

Krátky telefonický kontakt s recruiterom

Step 3
bewerbung_rot_2-1

Pohovor

Stretnutie s nami buď osobne alebo cez Webex

Step 4
bewerbung_rot_3-1

Onboarding day

Váš prvý deň v CANCOMe

Transparentnosť. Flexibilita. Voľný čas.

CANCOM nie je práca, ale životný štýl

Základom našej zdravej firemnej kultúry je otvorená a rovnocenná komunikácia na všetkých úrovniach a naprieč celou firmou. V CANCOMe ste súčasťou rôznorodého tímu, v ktorom má každý dostatočný priestor na vyjadrenie svojich názorov a pocitov. Pravidelne spolu diskutujeme na rôznych stretnutiach o našom podnikaní a firemnej kultúre, keďže každý z nás ku nim prispieva. Pre nás neexistuje zlá otázka, iba nepoložená a touto myšlienkou sa neustále riadime.

Miesto výkonu práce je vaša voľba. Vyhovuje vám viac práca z domu? Alebo radšej pracujete z kancelárie? U nás si môžete vybrať. Dokonca je možná aj kombinácia týchto dvoch možností. Ak máte úlohy, ktoré sa vám lepšie robia doma, tak ich kľudne môžete robiť z domu, a ak máte úlohy, ktoré je potrebné prediskutovať s vašim tímom, tak stačí prísť do kancelárie.

Každý z nás je iný, a tak je logické, že každého teší niečo iné a tejto skutočnosti, sme prispôsobili aj naše firemné akcie a ďalšie aktivity. Pravidelne sa spolu stretávame na rôznych akciách ako sú napríklad spoločné raňajky, kruhové tréningy, bedminton, cyklistické tréningy, kvízy a turnaje. U nás sa zabavia aj milovníci jedla, kultúry ale aj zanietení športovci.

S nami je vám jednoducho lepšie

  • Vzdelávanie – Ponúkame široký výber z rôznych technických a aj soft – skillových školení.

  • Pohodlné parkovanie v centre mesta – Ponúkame parkovanie priamo v Aupark shopping centre aj mimo pracovných hodín.

  • Podporujeme ekologické cestovanie – Preplácame štvrťročný MHD lístok.

  • Výhodný paušál – Každý z nás dostáva moderný firemný telefón s predplateným paušálom.

  • Poistenie a III. pilier – Poskytujeme každému zamestnancovi základné životné poistenie a prispievame do tretieho piliera mesačne, bez potreby vkladov zamestnanca.

  • Sme pri vás aj počas vašich životných míľnikov – Finančné odmeny pri dosiahnutí životných míľnikov ako narodenie dieťaťa alebo uzavretie manželstva.

  • Rôzne zľavy – Každý zamestnanec má nárok na rôzne zľavy vo vybraných obchodoch a reštauráciách v Košiciach ako aj na nákup elektroniky v sieti DATART.

Kariéra v CANCOMe nie je mýtus

U nás vaša kariéra nekončí, ale práve naopak začína. Máme množstvo kolegov, ktorí začali na junior pozíciách, no a dnes už vedú svoje tímy, alebo pracujú ako konzultanti pre našich medzinárodných klientov. Prečítajte si viac o ich kariére na našom firemnom blogu.

Pavol-Kralcak

Paliho Kralčáka – Začal na pozícii Desktop Support Engineer a dnes je inžinierom pre projekty Microsoft – Citrix

Ondrej-Burik

Ondrej Burik – Za 7 mesiacov manažérom vlastného tímu.

Peter-Hornung
Simona-Cuchracova